Vítejte u nás!

     Jsme velice rádi, že jste si vybrali naší OPTIKU express a budeme se snažit nabídnout Vám i Vašemu zraku tu nejlepší možnou péči.

     Pokud Vás zajímá AKCE MĚSÍCE klikněte prosím zde .

     Naším cílem je Vaše spokojenost a proto jsme pro Vás, kromě kvalitních produktů a rozumných cen, připravili také přehledné informace o možnostech korekce zraku, např. jaké druhy brýlových čoček existují a z jakých materiálů se vyrábějí nebo jaká pokrytí se dají nanést na brýlovou čočku. Také zde najdete informace o tom, jaké druhy obrub existují, na co si dát pozor při výběru a také jaké brýlové čočky se lépe hodí do těch nebo jiných obrub.        

     Doporučujeme si přečíst základní informace o brýlových čočkách a jejích pokrytí ještě předtím než navštívíte optiku. Dozvíte se totiž informace, které Vám pomohou správně se rozhodnout a vyvarovat se nákupu zbytečně drahých produktů, které třeba ve Vašem případě ani nejsou nutné.

     Kvalitu naších produktů zaručují spolehlivé evropské dodavatelé, se kterými spolupracujeme, např. brýlové čočky dovážíme z Itálie, od prověřeného a světoznámého výrobce. 

Pokud se budete potřebovat poradit, tak Vám velice rádi poradíme buď e-mailem nebo telefonický. A samozřejmě Vás vždy rádi přivítáme v naších prodejnách v Praze. 

Naše obchodní podmínky naleznete zde

Přejeme příjemný zbytek dne!